Svetainė naudoja slapukus. Tai yra įmanoma, norėdami iš naujo nustatyti šių failų naršyklės parametrai. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr skyrių naudojimo Sąlygas.
Svetainė yra prieinama tik asmenys, sulaukę 16 metų.

OK UŽDARYTI
+370 (652)24 414 — telefonas pasiteirauti ir užsakyti

Projekts Multicooker.comPirms iegādāties jebkuru tehniku, lielākā daļa no mums mēģinās iegūt informāciju par dažādiem modeļiem, ieklausīsies cilvēkos, kuri jau ir iegādājušies tādas iekārtas, ka arī pievērsīs uzmanību iekārtas tehniskājiem parametriem.
Gadījumā ja jūs iegādājieties šo iekārtu, lai 100% to izmantot ar instrukciju vien nepietiek.

Vai esat kādreiz mēģinājis aprēķināt, cik daudz laika jums aizņem ēdiena pagatavošana? Mūsdienu tehnoloģijas ir ļāvušas radīt pilnīgi jaunu virtuves tehniku, kas spēj pagatavot pusdienas, piespiežot tikai vienu pogu. Tas kļuva iespējams, pateicoties mūsdienu virtuves tehnikas kompānijas REDMOND līnijai, kur līdera pozīcijas ieņem daudzfunkcionālie multikatli. Multivārāmais katls REDMOND aizvieto veselu virkni virtuves iekārtu: plīti, cepeškrāsni, tvaika katlu, maizes krāsni, jogurta taisītāju, taukvāres katlu, fondī utt.


Mājas lapā multicooker.com jūs varat viegli izvēlēties optimālo modeli, interneta veikals nodrošinās iekārtas piegādi līdz jūsu mājas durvīm bezmaksas, kā arī sniegs visu nepieciešamo tehnisko informāciju.

multicooker.com - tas ir ne tikai interneta veikals, tas ir galvenokārt informācijas un izglītības avots. Mājas lapā multicooker.com jūs varat atrast noderīgu informāciju par veselīgu uzturu, jaunākās ziņas par REDMOND tehniku, daudz receptes katram modelim. Video par ēdiena gatavošanu palīdzēs jums iemācīties tikt galā ar virtuves novitāti.

Kāpēc mājas lapai ir tāds nosaukums?
Viena no REDMOND tehnikas priekšrocībām ir tā daudzfunkcionalitāte. Multikatli REDMOND aizvieto veselu virkni virtuves iekārtu: plīti, cepeškrāsni, tvaika katlu, maizes krāsni, jogurta taisītāju, taukvāres katlu, fondī utt. Multikatls REDMOND ekonomē vietu virtuvē, pateicoties multikatlam jūs varat pavadīt vairāk laika ar tuviniekiem. Tas ir iemesls kādēļ REDMOND kompānija veltījusi multikatliem atsevišķu mājas lapu un pievērš vairāk uzmanības tieši multikatliem